Kurumsal

30 Yıllık Deneyim

Nadir Bilgisayar Elektronik İletişim:

30 yılı aşkın tecrübemiz ve bilgimizin ışığında müşterilerimize profesyonel hizmet sunuyoruz.

Her marka bilgisayar ve çevre birimlerinin satış, bakım ve onarımında, ağ kurulumu ve network ürünleri konularında hizmet vermekteyiz. Zamanla müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yenilenen ve çağın gerekliliklerine göre kendisini geliştiren bir firmayız, Güvenlik ve Kamera Sistemleri, Profesyonel Web Tasarım Bölümleriyle de hizmetlerimize yenilerini ekliyoruz.

Bunun yanısıra \”Müşteri Memnuniyeti\” politikasından ödün vermeyerek Akınsoft Bölge Bayi olarak tüm muhasebe, ön muhasebe, ticari, sektörel, e-ticaret web programlarının satışı ve satış sonrası desteği ile donanımdaki başarımızın yanısıra yazılım sektöründeki başarımızı da kanıtlamaktayız.

Müşteri memnuniyetini kalitenin temeli olarak kabul ediyoruz ve bu doğrultuda müşterilerimize en iyi hizmeti vererek sadece satış öncesi değil, satış sonrasında verdiğimiz teknik destekler ve eğitimlerle de kalitemizi ortaya koyuyoruz.

Başta mesai arkadaşlarımıza, bayilerimize, çözüm ortaklarımıza ve siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

Misyonumuz;

Bilişim ve Teknoloji satış ve satış sonrası hizmetlerinde yenilikçi, güvenilir ve sürdürülebilir çözümlerimiz, hizmetlerimiz ile müşterilerimize değer kazandırmak.

Vizyonumuz;

Bilişim ve Teknoloji satış ve satış sonrası hizmetlerinde yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile ülkemizde model, bölgemizde lider olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak.

D E Ğ E R L E R İ M İ Z

  • Güvenilirlik

 

  • Değişime öncü olmak

 

  • Tutku

 

  • Mutlu paydaşlar

 

  • Coşkulu takım ruhu

 

  • Sosyal sorumluluk

En iyi kurumsal deneyimler için bize ulaşın

Kaliteli hizmet, profesyonel ekibimiz ile hazırız.